Dzisiaj jest: 12.12.2019, imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary

Stawiamy na turystykę i ciekawe miejsca.

Dodano: rok temu Czytane: 366 Autor:
Redakcja poleca!

Od długiego czasu nosiliśmy się z zamysłem pokazywania ciekawych miejsc i promowania Polski. Mam na myśli miejsca piękne i urokliwe ale leżące poza zasięgiem informatorów turystycznych, głównych

Stawiamy na turystykę i ciekawe miejsca.
szlaków czy też dróg wiodących przez nasz kraj.
Jeżdżąc po Polsce ze zdziwieniem stwierdziłem, że przy drodze, którą jeżdżę od kilknuastu lat dość często można skręcić w polną drogę i wjechać na dość wysoką górę z której rozpościera się przepiękna panorama Wisły i Doliny Ciechocińskiej. Miejsce to znane jest zapewne tylko mieszkańcom wzgórza i ich ewentualnym gościom.
Zajmuję się troszkę fotografią krajobrazową  i takie miejsca dla mnie to skarb. 
Czasami będąc w jakimś miejscu w którym często bywam, na przykład na Mazurach odkrywam ciekawe miejsca o których nie wiedzą nawet mieszkańcy. 
To samo dotyczy np. kajpek i miejsc gdzie można zjeść bardzo smacznienie bojąc się, że do rana się nie dożyje. 

W związku z tym, że posiadamy serwis www.polskapoland.eu stworzony w celu promocji takich miejsc jak również stronę ipof.pl postanowiłem, że będizemy promować warte odwiedzenia miejsca, skanseny, jadłodajnie i atrakcje turystyczne. 

Kiedy lepiej rozwinie się nasz nowy serwis Ipof.pl postaramy się odwiedzić firmy kulinarne i turystyczne aby wystawić im oceny. To nowa opcja, którą chcemy wprowadzić. Oceniać będziemy my i zaufane osoby podpisujące się pod tą oceną. 
Zapewne szybko, a może i wogóle nie odwiedzimy wszystkich miejsc ale przynajmniej ich część zostanie nagrodzona wyróżnieniem "Byliśmy i polecamy -Ipof.pl".
Być może za rok, dwa wybierzemy osoby aktywne na ipof, do których nabierzemy zaufania, a które będą chciały wskazywać odwiedzone przez siebie miejsca. 

Już wkrótce zaczniemy robić prezentacje i tworzyć promocję na zlecenie. W związku z podróżami mamy zamiar przygotowywać dla Was paoramy sferyczne z drona. Pokażą one dokładnie nie tylko same miejsca ale również ich okolice. 
Jeżeli na takie panoramy wyrażą chęć zamawiający u nas usługi, np. właściciele obiektów agroturystycznych. To będziecie wiedzieli nie tylo jak wygląda sam obiekt ale gdzie jest on zlokalizowany i co go otacza.

Trzymajcie za nas kciuki, polecajcie nasz serwis, a my będizemy ciężko pracować aby wwww.polskapoland.eu i ipof.pl były jeszcze bardziej atrakcyjne.
 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.