Dzisiaj jest: 12.12.2019, imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary

Rutkowscy domy z bali naturalnych.

Dodano: rok temu Czytane: 814 Autor:
Redakcja poleca!

W Bieszczadach prawdziwa zima ale to nie przeszkadza w pracy rodzinnej firmie Rutkowscy domy z bali naturalnych. Ojciec Jacek i syn Przemek pracują nad nowym projektem, który jest już na ukończeniu.

Rutkowscy domy z bali naturalnych.
Bieszczady czynią ludzi twardymi, przyzwyczajonymi do panujących tam warunków. 
Od wielu lat budują domy z naturalnych jodłowych bali. 
Jacek zdobywał swoje doświadczenie i kunszt pracując lata temu w niemickich firmach. Po powrocie do Polski osiedlili się w Bieszczadach.
Biznes rozwijał się powoli. Ale jakiś czas temu Klienci zaczęli doceniać tą firmę. Nie robią tego seryjnie. Każdy dom ma swoją duszę, jest niepowtarzalny i wybudowany jakby budowali dla siebie.
Rutkowscy od lat szukają także pracowników. Ale jak widać praca w Bieszczadzkiej dziczy i srogich warunkach atmosferycznych jest tylko dla prawdziwych twardzieli. Druga strona medalu to także zapewne wymagania Jacka i Przemka co do jakości.
Stąd też firma nadal pozostaje w dosłownym tego słowa znaczenia firmą rodzinną. 
Znamy i polecamy dobrze Jacka i Przemka oraz ich kunszt. Dostarczamy im naturalne impregnaty do ochrony i konserwacji drewna.
Jeżeli chcesz zacząć budować drewniany dom skontaktuj się z RutkowskimiKliknij tu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.