Dzisiaj jest: 12.12.2019, imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary

Panorama 360 - Stadion Narodowy, Most Świętokrzyski, Warszawa.

Dodano: rok temu Czytane: 315 Autor:
Redakcja poleca!

Panorama 360 - Stadion Narodowy, Most Świętokrzyski, Warszawa. Jak widzicie powstają kolejne panoramy sferyczne wykonywane głównie z drona. Zostaną one użyte do stworzenia wycieczki wirtualnej po

Panorama 360 - Stadion Narodowy, Most Świętokrzyski, Warszawa.
Polsce. Oczywiście sieć pokrycia panoramami kraju nie będzie tak dynamiczna. Być może zajmie nawet kilka lat aby pokazać jakąś część ciekawych miejsc. Być może dołączą do nas zaprzyjaźnione osoby i firmy zajmujące się fotoghrafią i video z drona, a także panoramiami sferycznymi. Zarówno naziemnymi jak i lotniczymi. Jak widzicie na tym prostym przykładzie poniżej, panorama to nie tylko widok, którym możecie operować w 360 stopniach. To także miejsce gdzie docelowo znajdziecie filmy ukazujące i opowiadające o danym miejscu, informacje tekstowe, galerie zdjęć oraz wiele innych multimedialnych i interaktywnych funckcji.
Póki co zbieramy materiały, staramy się je porządkować.
Jeżeli chcesz zamieścić którąś z naszych panoram na swojej stronie www napisz do nas - info@hmf24.pl.
Otrzymasz od nas bezpłatny kod do łatwego osadzenia źródła panoramy 360, zabezpieczony certyfikatem SSL.

Nasze najbliższe plany to również tworzenie panoram, filmów i innych materiałów promocyjno reklamowych dla firm, które dostrzegły już nowe technologie w dzidzinie promocji i reklamy.
Potrzebujesz naszych usług? Napisz info@hmf24.pl
Źródło: ipof.pl - polskapoland.eu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.